Medžio Idėjos

interjeras1Interjere medis buvo naudojamas visuomet, kito tik jo santykis su kitomis medžiagomis. Šiandien, kuomet sintetinės medžiagos vis labiau stumiamos į šalį, modernaus stiliaus mėgėjai atsigręžia į būsto akcentus iš natūralių medžiagų.

Medis interjerui gali suteikti savito charakterio, jaukumo arba, atvirkščiai, tapti labai moderniu interjero puošybos akcentu.

Dėl savo gebėjimo prisitaikyti prie besikeičiančios aplinkos, medis gali būti naudojamas bet kokio stiliaus interjere. O saikingai naudojami medienos akcentai sukuria jaukumo, išskirtinumo ir natūralumo įspūdį.

Medis namuose gali virsti tiek romantiškais, šiltais ir klasika dvelkiančiais raižiniais, tiek moderniu ir unikaliu erdvės akcentu. Tereikia eksperimentuoti ir pasirinkti tokį variantą, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius ir norus. Subtili medžio tekstūra, spalva, paryškintos žievės ir įtrūkimai – tokius interjero apdailos sprendimus siūlo rinktis interjero dizaineriai.

Nenorintiems apkrauti savo namų medžio baldais ar apdaila, patartina rinktis kur kas smulkesnius medžio elementus interjere, kaip langų dekoras, pastatomi aksesuarai ar tiesiog žvakidės iš medžio. Pastaruosius dvejus metus Lietuvoje tampa itin populiarus namų interjero akcentas – medinės žaliuzės. Iš kanadietiškos liepos gaminamos žaliuzių juostelės sujungia ekologiją ir prabangą. Be to, yra mėgstamos dėl galimybės reguliuoti saulės spindulių patekimą į patalpą norimu kampu. Natūrali mediena pasižymi itin prastu laidumu šviesai, gerai izoliuoja patalpą nuo smalsių įkyruolių žvilgsnių. „Langai – namo dalis, atskirianti mūsų asmeninį gyvenimą nuo viešojo, todėl daugeliui labai svarbu, kas ant jų uždėta. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vis daugiau žmonių renkasi medines žaliuzes, o ne kadaise populiariausiomis laikytas aliuminines. Ne veltui dar senovėje, medinėmis lentomis apkalti langai leido damoms išvengti įkyruolių žvilgsnių, apsisaugoti nuo vėjo ir saulės spindulių. Šiandien, platus šių žaliuzių tonų ir tekstūrų asortimentas bei funkcinės savybės leidžia ne tik užtikrinti komfortą namuose, bet ir pritaikyti medines žaliuzes skirtingų stilių interjeruose. Šiuo metu populiariausi yra tamsaus medžio tonai, kaip raudonmedis ar riešutas, tamsus ąžuolas. Medinės žaliuzės lengvai pritaikomos vonios kambaryje, svetainėje ar klasikinio stiliaus darbo kambaryje.interjeras1

sauna2Interjero dizaineriai taipogi pataria nevengti ir tokių smulkių interjero akcentų kaip mediniai rėmeliai, žvakidės ar kiti aksesuarai, kurie neapkraus jūsų interjero medžiu, tačiau suteiks jaukumo ir natūralumo įspūdį. Nors mados tendencijos keičiasi kasmet, medis buvo ir yra medžiaga, kuri naudojama tiek modernioje (sienų paneles, grindys, baldai), tiek klasikinėje aplinkoje (židinio apdaila, baldai, parketai, kolonos ir kitų detalių apdaila).

Mediena lengvai prisitaiko prie besikeičiančių tendencijų ir yra efektyvus bei protingas sprendimas, esant bet kokiam interjero stiliui namuose. Nesvarbu, lakuotas, nubalintas ar tiesiog natūralus medis, tai priklauso nuo kiekvieno skonio, tačiau interjere jis gali tarnauti kaip itin kokybiškas, paprastas ar net labai originalus dizaino sprendimas. Medis kuria net tik prie jaukumą namuose, nesvarbu tai langai, baldai ar lubos, bet ir tampa originaliu bei netradiciniu elementu, tereikia lašelio vaizduotės ir drąsos eksperimentuoti.